about_us.jpg
پایگاه مجازی "ایردن"، با هدف گردآوری، حفظ و مدیریت اطلاعات دندان پزشکی  و ارتقای فرهنگ جامعه ایجاد شده است. کاربران محترم ایردن با استفاده از این وب سایت، شرایط زیر را می پذیرند:
عضویت
۱) عضویت در "ایردن" رایگان است.
۲) هر شخص برای ارتقاء سطح دسترسی تنها یک "نام کاربری" می تواند به ثبت برساند. در صورت تشخیص ثبت بیش از یک مورد، موارد اضافی حذف خواهد شد.
۳) شناسایی و احراز هویت دندان پزشکان بر اساس ادعای افراد در فضای مجازی سایت و در مورد افراد تأیید شده، بر اساس فرم های کتبی ارسال شده و همچنین تحقیق تلفنی یا جستجو در سایت نظام پزشکی خواهد بود. مدیران "ایردن" هیچ گونه مسؤولیتی را در قبال خطای احتمالی در احراز صلاحیت افراد نمی پذیرند.
۴) جعل عنوان یا استفاده از نام و هویت دیگران خلاف اخلاق و غیر قانونی است. با توجه به عدم امکان کنترل دقیق در فضای اینترنت، هر نوع ادعای جعل عنوان یا سوء استفاده یا توهین به اشخاص مسموع نیست و تنها در صورت وجود حکم قانونی، کلیه سوابق موضوع در اختیار مراجع ذیربط قرار داده می شود.
۵) مدیران و همکاران ایردن از معتبرترین افراد برگزیده می شوند.

استفاده از امکانات
۶) «تالارهای گفتگو» محل تبادل نظر کاربران محترم است که می توانند هر گونه نظرات و سؤالات خود را در آن درج کنند. مدیران تالارها هر گونه مطالب غیر مرتبط، غیر کارشناسی یا ناقص را جابجا، ویرایش و در مواردی حذف خواهند نمود.
۷) در بخش دندان پزشکان، کسانی که دارای مدرک دندان پزشکی باشند معرفی شده و برای هر یک از ایشان یک صفحه "پروفایل شخصی" در نظر گرفته شده است. درج مشخصات در این بخش مستلزم شناسایی فرد خواهد بود. کاربران ایردن می توانند ضمن جستجو در این بخش، از طریق "تماس باما" هر گونه خطا در اطلاعات را بزرگوارانه اطلاع دهند.
۸) درج مطالب سیاسی، تبلیغاتی، تجاری و غیر مرتبط با این پایگاه مجاز نیست و به محض مشاهده حذف خواهد شد. از کاربران محترم تقاضا دارد در صورت مشاهده موارد نامربوط مدیریت ایردن را مطلع کنند.
حقوق، تکالیف و اختیارات
۹) استفاده از مطالب ایردن تنها برای موارد غیرتجاری و با ذکر آدرس کامل پایگاه آزاد است. هرگونه استفاده تجاری باید با مدیریت ایردن هماهنگ شده و مجوز کتبی اخذ شود، درغیر اینصورت مشمول قانون حقوق مؤلفین خواهد شد.
۱۰) برای سهولت کار با "ایردن" از کوکی و سایر تکنولوژی های اینترنت در کامپیوتر کاربران استفاده می شود.
۱۱) کلیه حقوق نویسندگان مطالب "ایردن" برای خود ایشان محفوظ بوده و هر گونه برداشت از مطالب و نقل مجدد آنها منوط به درج نام شخص و آدرس کامل ایردن www.irden.ir در ابتدا یا انتهای مطلب می باشد.
۱۲) مدیریت "ایردن" با دقت و احساس تعهد نسبت به تأمین امنیت فضای پایگاه اقدام کافی را انجام خواهد داد، با این حال در صورت آلودگی بسته های نرم افزاری که در این فضا مبادله می شوند مسؤولیتی را نمی پذیرد و لازم است کاربران با کمک نرم افزارهای ضد ویروس مناسب ملاحظات فنی را مدنظر داشته باشند.
۱۳) کاربران محترم در صورت نقل هر مطلبی در ایردن، باید منبع دقیق آن را ذکر کنند.
۱۴) اعمالی که در هرکشوری غیرقانونی باشد در ایردن مجاز نیست و در صورت ارتکاب، مدیریت ایردن را موظف به پاسخگویی در مقابل قانون خواهد نمود و کلیه اطلاعات متهم به مراجع ذی صلاح تسلیم خواهدشد.
مانند: قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز، استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران، استفاده غیر مجاز از لوگوی دیگران، اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور، انتشار اکاذیب علیه دیگران، کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود.
۱۵) به دلیل محدودیت ها و خطرات فراوان فضای وب، ایردن تحت هیچ شرایطی مسؤول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده های کاربران) نخواهد بود.

۱۶) مدیریت "ایردن" در هر زمان مجاز است ضوابط خود را تغییر دهد و عدم اطلاع کاربران محدودیت و مسؤولیتی برای مدیریت ایجاد نخواهد کرد، در عین حال تلاش می شود تغییرات مهم از طریق ایمیل به کاربران اطلاع داده شود.
۱۷) مدیریت "ایردن" با انتخاب شرکت های مطمئن میزبان و به کارگیری نرم افزارهای مطمئن، ایمنی سایت را تأمین می نماید، ولی مسؤولیتی در قبال هک شدن احتمالی صفحات و تغییر اطلاعات برعهده نمی گیرد.
۱۸) در صورت انحلال بنیاد "ایردن" مدیریت پایگاه تلاش خواهد کرد که اطلاعات موجود را در اختیار کاربران یا انجمن های علمی مرتبط قرار دهد.
۱۹) مدیریت "ایردن" می تواند از اطلاعات کاربران در تجزیه و تحلیل های آماری استفاده کند.
۲۰) ورود و استفاده از پایگاه مجازی "ایردن" به معنی قبول شرایط و ضوابط آن تلقی می شود..
۲۱) استانداردهای نوشتاری ایردن: مطالبی که در ایردن منتشر می شود می تواند (ممکن است) بر اساس استاندارهای نگارشی که این پایگاه دارد مورد تغییر و ویرایش قرار گیرد. در اینجا به برخی از این موارد اشاره می شود ولی اصلاحات می تواند شامل هر قاعده پذیرفته شده نگارشی در مراجع با صلاحیت* نیز باشد:
جایگزینی «مقام عالی وزارت» با «وزیر»، حذف «جناب»، حذف «محترم» (در موارد غیرضرور)، جدانویسی وازه «دندان پزشک»، تبدیل واژه های «عربی» به واژه های «فارسی» (تا حد مقبول عموم)، اصلاح برخی «علامت گذاری»ها، اصلاح «بهداشت دهان و دندان» به «بهداشت دهان» و یا «بهداشت دندان» و ...
تبصره یک: درخواست انتشار سایر موارد، پذیرفته نخواهد بود.
تبصره دو(*): مراجع و منابع مورد استفاده و استناد عبارتند از فرهنگ فارسی دهخدا، فرهنگ فارسی معین، فرهنگ فارسی عمید،فرهنگستان زبان، دیکشنری آکسفورد، دیکشنری وبستر،...

تماس با مدیران Contact us

درباره ایردن About IRDEN