تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
راهنما

می توانم از کد اچ تی ام ال استفاده کنم؟
بله، اگر این کار را مدیر اجازه دهد. شما تنها می توانید از تگ های محدودی استفاده کنید زیرا برخی تگ ها مشکلاتی ایجاد می کنند. بنابراین، کاربرد بعضی تگ ها برای امنیت بیشتر ممانعت شده است. اگر اچ تی ام ال «روشن» باشد، می توانید در حین ایجاد یک پیام آن را «خاموش» کنید.

چگونه می توانم یک موضوع جدید ایجاد کنم؟
تنها روی دکمه «موضوع جدید» یا لینک پنجره موضوع یا پنجره ی فروم کلیک کنید. پیش از ارسال یک پیام شما باید ثبت نام کنید.
خندانک ها چه هستند؟
خندانک ها یا آیکون های احساسی تصویرهای کوچکی هستند که می توانند برای بیان حس شما به کار روند. برای مثال، برای شادی و :( برای ناراحتی استفاده می شود. شما می توانید فهرست خندانک ها را در فرم ایجاد پیام ملاحظه کنید. اما استفاده ی زیاد از خندانک ها در یک متن، خواندن آن را مشکل می کند. در چنین مواردی مدیر ممکن است پیام شما را ویرایش نموده و بعضی از آن ها را حذف کند.
چرا ثبت نام؟
همیشه ثبت نام مورد نیاز نیست. این موضوع بستگی به تنظیم های یک فروم دارد. مدیر می تواند اجازه ی ارسال یک مطلب بدون ثبت نام را بدهد. امتیاز ثبت نام برای کسی که پیامی می گذارد این است که وقتی پاسخی به آن داده شود، می تواند در ایمیل خود (که هنگام ثبت نام گذاشته است) از آن مطلع شود. البته باید در آن بخش مشترک شود.
چگونه می توان تنظیم ها را ویرایش کرد؟
اگر شما یک عضو ثبت نام شده باشید، همه تنظیم های مربوط به شما در پایگاه داده ذخیره شده اند. برای ویرایش آن ها به بخش پروفایل بروید که لینک آن در بالای فروم قرار دارد. در این بخش شما قادر خواهید بود که تنظیم های خود را تغییر دهید.