از صاحبان نشریاتی که محتویاتی در زمینه دندان پزشکی دارند دعوت می شود ضمن ارسال نسخه ای از نشریه خود به آدرس ایردن*، امکان معرفی، تبلیغ و نقد آن را فراهم نمایند. برای ارسال پیام به ایردن، لطفاً اینجا کلیک کنید.

آموزش نوین دندان پزشکی | نشریه

آموزش نوین دندان پزشکی | نشریهپیام مدیر مسؤول نشریه

مجله علمی آموزشی "آموزش نوین دندانپزشکی"  با اهداف کلی نشر مجله آموزش دندانپزشکی، انتشار مقالات علمی کلینیکی و کاربردی در زمینه های دندانپزشکی نوین ،آشنایی دندانپزشکان با تکنیک های روز، مواد و تجهیزات نوین و ارتقای سطح بهداشت دهان و دندان جامعه با همکاری اساتید صاحب نام از سال 89  به چاپ می رسد .
این مجله پای ثابت کنگره های دندانپزشکی می باشد  و سعی بر این دارد که همواره رضایت مخاطبین خود را به نحو احسن فراهم آورد . 
همچنین با داشتن بیش از هزار دندانپزشک مشترک در سراسر کشور و توزیع رایگان در اکثر کنگره های کشوری،  آمادگی چاپ مقالات دندانپزشکان محترم را دارد . 
امید واثق داریم که با استفاده از همکاری  دوستان و همکاران گرامی بتوانیم در جهت ارتقای فرهنگ و دانش جامعه که همانا به غایت تلاش و هدف همه ما می باشد ، گامی موثر برداریم امیدواریم همکاران محترم در پایان هر فصل در انتظار رسیدن مجله آموزش نوین دندانپزشکی باشند. 

دکتر رضا عباسپور
صاحب امتیاز و مدیر مسئول


Tags: نشریه دندان پزشکی
تعداد نمایش ها: 4157
کاربر مرتبط:  زبان:  فارسی
موضوع نشریه:  صنفی
علمی
شروع انتشار:  1389
ترتیب انتشار:  فصل نامه
صاحب امتیاز:  دکتر رضا عباسپور
مدیر مسئول:  دکتر رضا عباسپور
سردبیر / شورای سردبیری / شورای سیاست گذاری:  دکتر سعید سادات منصوری، دکتر محمدرضا خامی، دکتر مرضیه علی خاصی، دکتر حمید نشاندار، دکتر آرش خجسته، دکتر رضا دولو، دکتر مسعود صانعی، دکتر کاظم صابر، دکتر علیرضا حیدری، دکتر یاسر صافی، دکتر ساعده عطارباشی، دکتر مجید شالچی، دکتر پویا نژادشمسی، امیرعلی منگلی
روش انتشار:  چاپی Paper
آدرس، تلفن، فکس دفتر نشریه:  تهران- الهیه، خ خزرجنوبی، مجتمع دانشگاهیان- بلوک بی، طبقه سوم، واحد4
رشت- چهارراه گلسار، خ 76 روبروی اداره کار، ساختمان باران، طبقه 2 تلفن: 7225536-0131
ایمیل ها:  healthjournal@yahoo.com
reza_abbaspour@yahoo.com
سطح مطالب:  دندان‌پزشکی عمومی
پیرا دندان پزشکی
عموم مردم
وضعیت فعلی:  فعال
ارتباط موضوعی با دندان پزشکی:  دندان پزشکی
پیرا دندان پزشکی
دارای بخش دندان پزشکی

بازگشت به فهرست

* info@irden.ir